Протестанти взялися за порятунок моральності українців

17.05.2012, 15:38
Протестанти взялися за порятунок моральності українців - фото 1
Рада Євангельських Протестантських Церков України запланувала низку заходів на захист традиційних сімейних цінностей та моральності у суспільстві, повідомляє Інститут релігійної свободи.

РЄПЦУРада Євангельських Протестантських Церков України запланувала низку заходів на захист традиційних сімейних цінностей та моральності у суспільстві, повідомляє Інститут релігійної свободи.

Про це йшла мова під час засідання РЄПЦУ під головуванням єпископа Асоціації місіонерських Церков євангельських християн України Василя Давидюка, яке відбулось 15 травня у головній канцелярії ВСО ЄХБ.

Керівники євангельських Церков висловили глибоку стурбованістьініціативою Уряду, спрямовану на ліквідацію Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі. На їх думку, такий крок є недоцільним та небезпечним в умовах, коли медіа-бізнесу найбільше опікуються власними прибутками, ніж суспільною мораллю чи саморегуляцією ЗМІ.

РЄПЦУ також підготує декларацію, в якій викладе спільне бачення євангельських християн на питання моралі, здорового суспільства та сім’ї. Документ покликаний донести до широкого загалу ті моральні орієнтири, які можуть оздоровити суспільство та державну владу.

У засіданні РЄПЦУ взяли участь керівники та повноважні представники:

• Асоціації місіонерських Церков євангельських християн України;

• Всеукраїнського Союзу Об’єднань євангельських християн-баптистів;

• Церкви християн віри євангельської України;

• Церкви адвентистів сьомого дня в Україні;

• Української Християнської Євангельської Церкви;

• Братства незалежних церков і місій євангельських християн-баптистів України;

• Об'єднання незалежних харизматичних християнських церков України (Повного Євангелія).