Протестантська радіостанція переїжджає з Росії в Україну

03.07.2019, 14:40
Християнська радіостанція «Нове життя», заснована протестантами і яка виходила в ефір протягом останніх 20 років, закриває єдине представництво в Росії і переїжджає в Україну.

Християнська радіостанція «Нове життя», заснована протестантами і яка виходила в ефір протягом останніх 20 років, закриває єдине представництво в Росії і переїжджає в Україну, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Іnlight.news.

Як йдеться у повідомленні на офіційній сторінці радіостанції, події пов'язані з рішенням генерального спонсора і початкового засновника перемістити радіо «Нове життя» в Одесу.

З 1 липня 2019 року московська команда радіо «Нове життя» звільнена в повному складі. «Чесно кажучи, це було нелегко, але вибору у нас не було, - йдеться в офіційній заяві московської команди радіо «Нове життя». - Радіо Нове Життя переїжджає разом зі студійним обладнанням, музичним і програмним архівом. Ми шкодуємо, що рішення про переміщення радіостанції було прийнято раптово і без обговорення з нами. І, хоча ми не підтримуємо це рішення, ми його поважаємо і приймаємо».

Учасники московського колективу радіостанції побажали успіхів новій команді на новому місці.