"Проти нас застосовано біологічну зброю", - В РПЦ закликали усіх вакцинуватися

21.06.2021, 14:51
Світові
"Проти нас застосовано біологічну зброю", - В РПЦ закликали усіх вакцинуватися - фото 1
Глава синодального Відділу зовнішніх церковних зв'язків митрополит Іларіон вітав ініціативу московської влади вакцинувати не менше 60% громадян, що працюють в сфері послуг.

"Я позитивно ставлюся до цієї ініціативи. І я думаю, що, звичайно, дуже бажано дотримання принципу добровільності щодо щеплень - того принципу, який з самого початку був заявлений, але є і принцип відповідальності людей за життя інших людей", - сказав митрополит в ефірі програми "Церква і світ" на телеканалі "Росія-24", повідомляє Інтерфакс.

Він зазначив, що людина, яка не прищеплюється, завдає потенційний збиток не тільки собі, а й оточуючим.

"Ми повинні розуміти, що мова йде, по суті, про війну, тому що проти нас застосовано біологічну зброю, і це війна за виживання людей, - вважає митрополит Іларіон. - Коли була оголошена Велика Вітчизняна війна, там дійсно було багато добровольців. Але якби тільки добровольці йшли на фронт, то ми б цю війну не виграли, ми б її програли. Була оголошена загальна мобілізація. Ось нам для того, щоб перемогти цей вірус, потрібно оголосити загальну мобілізацію ".

Представник РПЦ підкреслив, що зараз заввдання - якомога швидше перемогти цей вірус, і для того, щоб його перемогти, створені вакцини. "Але, на жаль, ніхто ще не створив вакцину від дурості, ніхто ще не створив ліки від егоїзму, а дуже багато серед нас людей, які надзвичайно безвідповідально ставляться до того, що відбувається", - поскаржився він.