Псевдосвященик під час освячення квартир вкрав вазон, а помічниця його сховала

26 січня, 18:54
Суспільство
Прикрий інцидент трапився на вихідних у Тернополі з доцентом Західноукраїнського національного університету Оленою Петрушкою.

Про це науковець повідомила на своїй сторінці у Фейсбуці, пише Волинь.

«Відкриваю рубрику «Хвилина слави»! Якби це іронічно не звучало, але почну свій допис з того, що людська неміч немає меж. Отож, всі ми добре знаємо, що зараз триває період, коли священнослужителі ходять по домівках з Йорданською водою, окроплюють оселі, несуть Боже благословення та молитву. У більшості церков Тернополя практикується попередній запис вірян і отець йде до конкретної людини в обумовлений час, але, окрім цього, в період водосвяття по місту ходить багато «заробітчан», які стукають у кожну квартиру, будинок, офіс і т.д. Так от, сьогодні, близько 19 години подзвонили у мої двері. Маючи досвід, стараюся не відкривати незнайомцям. Люди розвернулись і пішли далі по під‘їзду, коли минали сходову клітку – зупинились біля вазонів, висаджених сусідами і спокійно забрали один із них!!! Коли ми з сусідом вирішили поспілкуватися зі священиком, той став брехати та викручуватись, що вони нічого не брали, махаючи перед мною хрестом, ніби в мені сидить нечистий, а він мене зцілює! І тільки після того, як ми пригрозили даними з відеокамер, які стоять в під‘їзді та викликом поліції – пан отець розпорядився до свого дяка витягнути вазон і віддати нам! Це виглядало дуже смішно і водночас сумно!», - написала вона.

За словами жінки, далі священик разом з помічницею покинули житловий будинок. На запитання жителів, до якої конфесії та парафії належить, отець не відповів. Тернополянка також застерегла городян бути обережнішими: «Друзі, будьте уважні та пильні кому відкриваєте двері, бо часом людина в ризах може бути зовсім не людиною».

У коментарях тернополяни пишуть, що чоловік у рясі вже давно не священик, його позбавили сану. Влітку торгує на ринку зелениною, а в особливі дня «працює» на кладовищах – освячує могили.

Псевдосвященик під час освячення квартир вкрав вазон, а помічниця його сховала - фото 65687