• Головна
  • Новини
  • Світові
  • Путін заявив, що США і їх союзники несуть загрозу російським духовно-моральним і культурно-історичним цінностям...

Путін заявив, що США і їх союзники несуть загрозу російським духовно-моральним і культурно-історичним цінностям

06.07.2021, 09:13
Світові
Путін заявив, що США і їх союзники несуть загрозу російським духовно-моральним і культурно-історичним цінностям - фото 1
Президент РФ Володимир Путін підписав указ про затвердження стратегії національної безпеки. У документі, опублікованому порталом правової інформації, перераховані національні інтереси країни, цілі та дії для її безпеки.

Про це повідомляє Інтерфакс.

Найчастіше в стратегії використовується формулювання "США і їх союзники" стосовно до джерела вихідних загроз або країн, що протидіють Росії. Зокрема, в блоці "Оборона країни" говориться, що плановане розміщення американських ракет середньої і меншої дальності в Європі і в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні загрожує стратегічній стабільності і міжнародній безпеці.

Крім того, в документі міститься положення про те, що з боку США і їх союзників здійснюються активні нападки на традиційні російські духовно-моральні та культурно-історичні цінності. Такі ж дії ведуться іноземними некомерційними неурядовими, релігійними, екстремістськими і терористичними організаціями.

"Вони створюють інформаційно-психологічний вплив на індивідуальну, групову і суспільну свідомість шляхом поширення соціальних і моральних установок, що суперечать традиціям, переконанням і віруванням народів РФ", - йдеться в документі.