Путіну порадили шамани, – політтехнолог розкрив мету погроз українським дипломатам

Путіну порадили шамани, – політтехнолог розкрив мету погроз українським дипломатам - фото 1
Українські посольства за кордоном продовжують отримувати погрози. Моторошні пакунки дипломатичним установам надсилають за особистою вказівкою Владіміра Путіна

Про це 24 каналу заявив політтехнолог Михайло Шейтельман. Станом на 7 грудня вже відомо про 31 випадок погроз в 15 країнах.

За словами політтехнолога, спочатку можна подумати, що це – робота якихось психічно хворих людей. Однак Шейтельман розповів, що за інформацією, яку він отримав, за цими погрозами може стояти Кремль.

Політтехнолог нагадав, що Владімір Путін має потяг до окультних наук. Зокрема, коли російський диктатор мав проблеми зі здоров'ям, то звертався за допомогою до шаманів. Вони допомагали очільнику Кремля підлікувати спину нетрадиційними методами.

"Як мені розповіли, зараз Сєргєй Шойгу знову привів до Путіна цих шаманів зі словами: "Знаєш, Володю, вони сказали, як перемогти Україну. Потрібно викликати жах у представників України за кордоном. Для цього потрібно розсилати очі собак", – зазначив Шейтельман.

Він додав, що президент країни-агресорки вірить у такі речі, тому нібито одразу дослухався до поради шаманів.

"Це пряма вказівка Путіна – займатися всією цією маячнею", – зауважив Шейтельман.

Криваві пакунки – не єдиний вид погроз українським дипломатам. Зокрема, посол України при Святому Престолі Андрій Юраш 2 грудня заявив, що до його будинку в Римі вдерлися невідомі. За словами політтехнолога, у цьому інциденті цілком очевидний "почерк" росіян.

Росіяни самі себе видали тим, що коли залізли у квартиру нашого посла у Ватикані, то вимазали стіни екскрементами. А, як відомо, екскрементами обмазують стіни російські військовослужбовці. Це у них головна спеціалізація. Це єдине, що вони вміють робити,
– сказав Шейтельман.

Він додав, що про такі специфічні дії розповідали українці, у чиїх будинках під час окупації українських територій побували російські військові.

"Я зустрічався з жителями, будинки яких були захоплені росіянами, наприклад, під Києвом. Після повернення додому людей вразило, що все було вимазане екскрементами. Це точно росіяни, тут сумнівів немає", – розповів політтехнолог.

З початку грудня українські посольства по всьому світу почали отримувати підозрілі пакунки. Як повідомили в МЗС, у посилках були моторошні знахідки, зокрема очі тварин.

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба наголосив, що це спроба залякування українських дипломатів. Він також припустив, що за цими діями стоїть Росія.

У Росії відхрестилися від розсилки українським посольствам кривавих посилок. Зокрема, власник ВПК "Вагнера" Євгеній Пригожин заявив, що не має жодного відношення до посилок з рештками тварин.