П’ятидесятни з Тернопільщини направили шість вантажівок із допомогою мешканцям Харкова та одну для ЗСУ

П’ятидесятни з Тернопільщини направили шість вантажівок із допомогою мешканцям Харкова та одну для ЗСУ - фото 1
П’ятидесятницькі церкви Тернопільщини зібрали та відправили в деокуповані райони Харківщини гуманітарну допомогу. Сім навантажених продовольством та необхідними речами бусів, а також один автомобіль для потреб військовослужбовців.

Про це повідомляє сайт УЦХВЄ.

Прибувши на Харківщину, волонтери розділилися на дві команди, що розвозили допомогу людям, які залишились жити тут пропри значні руйнування. Місцеві мешканці отримали продукти, а також слухали проповідь Євангелія та спів групи прославлення. Люди щиро дякували за допомогу, дехто плакав.

У роздачі допомоги тернопільським братам і сестрам допомагали місцеві церкви та особисто старший пресвітер Харківського обласного об’єднання УЦХВЄ Ілля Герасим.

Волонтерів сильно вразила картина масових руйнувань житлових будинків, доріг, об’єктів інфраструктури. «Жодні новини не можуть передати те, що бачиш на власні очі», – каже старший пресвітер Тернопільщини Віталій Яцюк.

Служителі, які навідали Слобожанщину, зазначають, що найбільшу допомогу потерпілому населенню тут надають саме місцеві церкви ХВЄ. Багато служителів через важку щоденну працю уже на межі виснаження.

Група служителів, яка поїхала з допомогою до військовослужбовців у район Бахмута та Курахового, доставила для потреб ЗСУ також автомобіль. Дорогою назад волонтери забрали інше авто для ремонту.

У підготовці цього гуманітарного вантажу дуже активною була церква села Вільхівці, громади міста Шумська й навколишніх сіл, а також Перша церква ХВЄ в Тернополі, що по вул. Квітовій, 19. Організатором поїздки виступило Тернопільське обласне об’єднання УЦХВЄ.