• Головна
  • Новини
  • "Свобода – це світло", - Патріарх Філарет про Помаранчеву революцію...

"Свобода – це світло", - Патріарх Філарет про Помаранчеву революцію

23.11.2011, 12:00
Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет 22 листопада звернувся до співвітчизників з вітанням з нагоди Дня Свободи.

Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет 22 листопада звернувся до співвітчизників з вітанням з нагоди Дня Свободи. За його словами, це свято повинно нагадувати, що свобода – це дар Божий, перемога гріха над злом.

«Свобода – це коли людина сповнюється благодаті Святого Духа – Духа любові й миру. Така людина навіть у зовнішньо стиснених обставинах залишається свобідною. Тоді як зовнішньо нібито свобідна людина може бути невільником – рабом неправди й пристрастей», - цитує слова Патріарха Філарета офіційний сайт Київської Патріархії.

«Свобода – як світло. Навіть маленький вогник розганяє темряву. Тому Господь і нагадує своїм ученикам, що вони мають бути світлом для світу – світлом, яке розганяє морок зла. Зло у світі сильне, але у боротьбі з ним не слід зневірятися чи впадати у відчай, пам’ятаючи, що правда зажди перемагає, адже з нею – Бог», - йдеться у зверненні Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета.