Рабин Лірон Едері на GR-форумі у Стамбулі поділився досвідом реалізації адвокаційних проектів в Україні

Рабин Лірон Едері на GR-форумі у Стамбулі поділився досвідом реалізації адвокаційних проектів в Україні - фото 1
Головний рабин Кривого Рогу Лірон Едері представив доповідь на V Міжнародному відкритому GR-форумі, який пройшов у Стамбулі.

У своєму виступі Едері поділився успішним досвідом реалізації адвокаційних проектів в Україні, повідомляє Lenta.ua.

Асоціація розвитку єврейських громад (AJCDU), яку очолює Лірон Едері, має багаторічний досвід співпраці з органами влади, в рамках якої були реалізовані програми з розвитку єврейської освіти на базі української освіти та розвитку єврейських громад малих і середніх міст України.

Головний рабин Кривого Рогу наголосив, що імплементувати соціально значимі проєкти значно легше у державах, де у центрі уваги поставлений інтерес людини, а не системи.

«Чому у США лише дві партії, а не п'ятсот? Все залежить від того, що стоїть у центрі уваги - людина чи система. Коли у центрі - людина, тоді не потрібно п'ятсот партій. Їй потрібен свій конгресмен, до якого буде доступ і який буде звітувати. Коли у центрі уваги - система, їй вигідно отримати повноваження, за які не прийдеться звітувати», - розповів Лірон Едері.

«Розвиток, у тому числі незалежних лобістських інституцій, залежить від того, наскільки державна система дозволяє індивідууму проявити себе», - підсумував він свій виступ.

Лірон Едері - українсько-єврейський громадський діяч, головний рабин Кривого Рогу, один з найвпливовіших єврейських громадських діячів в Східній Європі. Лірон Едері підтримує поліпшення правильного діалогу між представниками бізнесу та керівництвом НПО з представниками уряду в Україні. До однієї з головних переваг Східної Європи Едері відносить можливість вивчення та впровадження сучасних легалізованих методів лобіювання та адвокації, які вже успішно імплементовані в країнах ЄС і США.

Довідка. 26 травня 2021 року в Стамбулі (Туреччина) пройшов V Міжнародний відкритий GR-форум, який щороку об'єднує найкращих фахівців Government Relations, Government Affairs, лобізму та адвокації з усього світу. Серед запрошених спікерів були висококваліфіковані професіонали з США, України, Туреччини, Ізраїлю та країн Європи. GR-форум надає можливість отримати безцінний обмін досвідом, допомагає налагодити контакти з провідними фахівцями світу для подальшої співпраці.