Рабини з різних країн моляться за здоров'я Зеленського, у якого легка форма Covid-19

16 листопада, 11:35
Держава
Рабини з різних країн моляться за здоров'я Зеленського, у якого легка форма Covid-19 - фото 1
У пресслужбі президента України Володимира Зеленського повідомили виданню "ГОРДОН", що рабини з різних країн світу передали відео з їхніми молитвами за одужання глави держави від коронавірусної інфекції.

Головний рабин святих місць Шмуель Рабинович помолився за здоров'я українського президента біля Стіни Плачу в Єрусалимі.


У Великій синагозі Європи у Брюсселі головний диригент Ісраель Міллер заспівав спеціальну молитву для одужання Зеленського.


Рабин Моше Реувен Асман у Києві прочитав молитву для одужання президента України, за єврейським звичаєм він згадує ім'я Зеленського та ім'я його матері.


У єврейській громаді Дубая президент громади Солі Вольф, рабин Леві Духман і засновник громади, бізнесмен Наум Коен разом помолилися і побажали президенту України якнайшвидшого одужання.

 

Свої слова підтримки і молитви передав і головний рабин Ізраїлю Іцхак Йосеф.

 

Рабин Великої синагоги Парижа Моше Себбаг теж записав відео для Зеленського. Оскільки зараз у Парижі карантин, він не міг зняти ролик у самій синагозі і зробив відеомонтаж.

 

Президент України 9 листопада отримав позитивний результат тесту на COVID-19. Він лікується у клінічній лікарні "Феофанія" і продовжує виконувати свої обов'язки. У Зеленського є обладнаний спеціальний кабінет, у якому він може проводити наради.

Джерело: ГОРДОН