Рада Церков і релігійних організацій Львівщини закликає не піддаватися впливу фейків і маніпуляцій

14 травня, 16:10
Держава
Рада Церков і релігійних організацій Львівщини закликає не піддаватися впливу фейків і маніпуляцій - фото 1
Звернення було прийняте на зустрічі представників Львівської ради Церков та релігійних організацій з начальником Львівської ОВА Максимом Козицьким. Учасники обговорили узгодження спільних дій та співпраці щодо підтримки та надання допомоги внутрішньо переміщеним особам.

Про це повідомила пресслужба ЛОВА.

У Зверненні закликається кожного на своєму місці виконувати свою роботу відповідально: "Пам’ятаймо про те, що є фронт, є прифронтові території і є тил. Наша перемога залежить не лише від наших військових, а й від кожного з нас. Адже війни виграють не війська – війни виграють народи. Не буває сильного фронту без сильного тилу. Тож будьмо усі сьогодні єдині і відважні. Не ділімо нашу Україну на Схід і Захід, Північ і Південь. Нехай наша єдність і ревна молитва до Спасителя приведуть нас до перемоги. Пам’ятаймо, що наша допомога у пошуку та реалізації шляхів вирішення наявних проблем, у тому числі і в матеріальному забезпеченні Збройних Сил України, а також турбота про сумлінний розподіл та передачу гуманітарної допомоги тим, які справді її потребують, зараз вкрай важлива".

Релігійні провідники просять львів'ян берегтися від брехні, фейків та пропаганди, які руйнують свідомість, ідеали добра і людяності.

"Використання брехні про нібито зниження обороноздатності нашої держави не зможе підірвати довіру та відданість українського народу до Захисників і Захисниць України, ідеї свободи, якою просякнутий наш український дух.

Щоб захистити себе від інформаційної пропаганди, яка має на меті посіяти панічні настрої серед нас, використовуйте виключно офіційні джерела засобів інформації", - наголошується у Зверненні.