Рада кардиналів обговорила роль жінки в Церкві

20 червня, 08:54
Католики
Рада кардиналів обговорила роль жінки в Церкві - фото 1
Дорадчий орган, який Папа скликав для допомоги в управлінні Церквою, провів свою чергову зустріч. Як і під час засідань у квітні та лютому, темою була роль жінки в Церкві, а також захист неповнолітніх і діяльність єпископських конференцій.

Про це пише Vatican News.

У понеділок та вівторок 17 і 18 червня 2024 року у Ватикані відбувалася чергова зустріч Ради кардиналів, дорадчого органу, який Папа Франциск створив на початку свого понтифікату для допомоги в управлінні Церквою та проведенні реформ. Як повідомляє пресслужба Святого Престолу, у «Домі Святої Марти» на засідання, що проходили під проводом Святішого Отця, зібралися всі кардинали, що належать до Ради.

Йшлося про важливість ролі жінок у Церкві.

Професорка Валентіна Ротонді зі Швейцарії виступила з доповіддю на тему економіки та тяглості поколінь, а Доната Горак, викладачка канонічного права, висвітлила різні антиномії, такі як справедливість і милосердя, дорадча влада і влада прийняття рішень, єрархічний принцип і еклезіологія сопричастя, демократизація і монархічна модель з погляду канонічного права.

У вівторок, 18 червня 2024 р., кардинал Шон Патрік ОʼМеллі доповів про працю Комісії захисту неповнолітніх, а кардинал Освальдас Ґрасіяс доповідав про діяльність єпископських конференцій.

Обговрювалася також ситуація у різних частинах світу, особливо там, де тривають війни.

Наступну зустріч заплановано провести в грудні 2024 року.