Разом ми вистоїмо! Беремо у свої руки відповдальність за нашу Державу! - відеозаклик Глави УГКЦ

25.02.2022, 12:21
Католики
Разом ми вистоїмо! Беремо у свої руки відповдальність за нашу Державу! - відеозаклик Глави УГКЦ - фото 1
Сьогодні, 25 лютого, у другий день війни проти російських окупантів, Глава УГКЦ з золотоверхого Києва благословив нашу армію і народ України на гідну відсіч ворога. "Ми молимося за Україну,за мир в Україні", - промовив Патріарх Святослав.

Він заклика українців до подальшої самоорганізаці, бо сьогодні доля України залежить від нас.

Глава УГКЦ наголосив, що сьогодні Україна не лише у руках військових, але й кожного з нас!

«У цей момент, коли ми пережили перший день війни, ми молимося за Україну. Ми молимося за мир в Україні, ми молимося і благословляємо захисників нашої Батьківщини. Я хочу висловити сердечну вдячність усім, хто сьогодні самоорганізуються і підтримують нашу Українську державу, зусилля усіх, хто сьогодні відстоює нашу свободу і нзалежність».

Блаженніший Святослав каже, що наша надія – в Бозі, а доля України – в нашій здатності самоорганізуватися.

«У цей трагічний час уся наша надія в Бозі. У цей трагічний час доля України залежить від нашої здатності самоорганізуватися і самому відповідально діяти, і взяти у свої руки відповідальність за майбутнє нашої держави».

УГКЦ безперервно молиться за Україну і просить Божого захисту і підтримки для українського народу.

«Я щойно розмовляв з нашими владиками у Харкові, в Одесі, в Запоріжжі, з нашим духовенством і монашеством з цього палаючого сходу України, і всім вам передаємо радісні вістки, вітання і молитви. Нехай Господь Бог благословить Україну. Нехай Господь Бог благословить українське військо.

Нехай Господь Бог благословить родини наших військовослужбовців. Нехай Господь Бог благословить українську владу. Нехай Господь Бог благословить усіх тих, які сьогодні солідаризуються з Україною в різних частинах України і світу».

«Світ з Україною, а Україна з Богом. І разом ми вистоїмо», – наголосив Глава УГКЦ.