Реанімобілі ПЦУ допомагатимуть у транспортуванні тяжкохворих з тимчасово окупованого Криму

Реанімобілі ПЦУ допомагатимуть у транспортуванні тяжкохворих з тимчасово окупованого Криму - фото 1
В Представництві Президента України в Автономній Республіці Крим 8 лютого 2022 року відбулася зустріч керівника відділу соціального служіння Київської Митрополії ПЦУ Романа Холодова з Постійним Представником Президента України в АР Крим Антоном Кориневичем. Представник ПЦУ розповів про безоплатні реанімобілі для транспортування тяжкохворих.

Як йдеться у повідомленні прес-служби ПЦУ, запропоновано у співпраці з Представництвом допомагати з транспортуванням людей із тимчасово окупованого Криму на лікування до підконтрольної Уряду території України.

«Багато людей із Криму не мають фінансової можливості або ж перебувають у немічному стані, а отже не можуть подбати про себе та поїхати на лікування до лікарні. Саме таким людям ми пропонуємо нашу допомогу. Люди не мають відчувати себе покинутими у критичних життєвих ситуаціях», – пояснив Роман Холодов.

Реанімобілі ПЦУ допомагатимуть у транспортуванні тяжкохворих з тимчасово окупованого Криму - фото 86888

Як йдеться у повідомленні, представництво охоче підтримує ініціативу та всіляко сприятиме її успішному впровадженню. Зокрема наразі є ідея розмістити на КПВВ з Кримом інформацію про реанімобілі, щоб наші громадяни з тимчасово окупованого півострова у разі потреби могли звернутися або до Представництва, або до відділу соціального служіння ПЦУ і попросити допомоги у перевезенні.

Відділ соціального служіння Київської Митрополії Православної Церкви України, що його очолює Роман Холодов, за благословення Митрополита Епіфанія вже четвертий рік опікується нужденними, безхатьками, а також важкохворими дітьми та дітьми з орфанними захворюваннями, допомагає їм спеціальним харчуванням, засобами гігієни, надає духовну та психологічну підтримку.