Речник УПЦ МП поширює відео Шарія про ходу Моспатріархату в Києві

Речник УПЦ МП поширює відео Шарія про ходу Моспатріархату в Києві - фото 1
Речник УПЦ МП протоєрей Микола Данилевич у своєму телеграм-каналі репостить відео проросійського блогера Анатолія Шарія, оголошеного в розшук за злочини проти України.

Про це повідомляє Духовний фронт.

Данилевич примудрився навіть дати кілька коментарів команді Шарія та розповісти йому про перебіг святкування Московським Патріархатом Хрещення Русі-України і «тиск з боку влади».

«Цікавий оглядовий фільм про Хресний хід з коментарями різних людей: простих вірян, духовенства, є й мої декілька слів там», — написав речник УПЦ МП, описуючи відео із офіційного каналу Шарія.
Відео, присвячене ході Моспатріархату, триває півгодини, де є коментарі пересічних прихильників УПЦ МП, нардепа ОПЗЖ Юрія Бойко та речника РПЦвУ Миколая Данилевича. Проросійський нардеп Юрій Бойко заявив, що ОПЗЖ підтримує «канонічну Церкву на чолі з Онуфрієм».

Данилевич каналу Шарія розповів про «тріумф» Московської Церкви.

Це вже другий відеоролик Шарія про ходу Моспатріархату в Україні в цьому році. В іншому відео, вірянка УПЦ МП розказує що «України не існує», а «окремо існує Київська Русь… і ми будемо всі разом із росіянами».

У кінці лютого 2021 року Шарій оголошений в державний розшук. Раніше СБУ оголосила про підозру у вчиненні злочину «проекту Кремля» Анатолію Шарію, який «здійснював протиправну діяльність на шкоду національній безпеці країни в інформаційній сфері». Правоохоронці повідомили, що метою Шарія було загострення суспільно-політичної ситуації в Україні та розпалювання міжнаціональної та міжконфесійної ненависті всередині української держави.