Редакція "Успенської вежі" також отримала листа зі Вселенської Патріархії

04 листопада, 09:50
Православні
Редакція "Успенської вежі" також отримала листа зі Вселенської Патріархії - фото 1
3 листопада на ім'я голови Львівського ставропігійного братства св. ап. Андрія Первозваного о. диякона Юрія Федіва надійшов лист із Вселенської Патріархії. В листі, зокрема, Його Всесвятість Варфоломій подякував за отримані примірники братської газети "Успенська Вежа".

"Патріарх дуже вдячний за ваш подарунок — примірник газети вашого Братства з його щорічним посланням з нагоди Індикту, Церковного Нового року та Дня захисту нашого навколишнього середовища на першій сторінці.

Цінуємо такі ініціативи, а саме переклад і популяризацію патріарших енциклік та послань українською мовою, оскільки це ще більше зміцнює цінні стосунки між Церквою-Матір'ю та Її духовною дочкою — Україною", — зазначено у листі.

Наприкінці листа Його Всесвятість передав благословіння для членів Братства.

Як розповів РІСУ диякон Юрій Федів, у березні 2021 р. братська газета "Успенська вежа" буде святкувати 30 років в інформаційному просторі України. Протягом усіх років редакція газети послідовно розміщувала на шпальтах часопису послання та листи Його Всесвятості Варфоломія, новини з життя Вселенської Патріярхії, інформуючи українське суспільство про життя Матері-Церкви.

Вперше делегація Братства на чолі з головою Романом Максимовичем відвідала Вселенську Патріярхію 8 жовтня 1999 р., вдруге 1 квітня 2017 р. — на чолі з головою Юрієм Федівим.

Братський хор Ставрос після Літургії з Вселенським Патріархом - фото 61132
Братський хор Ставрос після Літургії з Вселенським Патріархом
Джерело фото: Архів Братства

Рік тому, 24 листопада 2019 р., братський хор "Ставрос" супроводжував україномовну Літургію, яку очолював Його Всесвятість у день вшанування жертв Голодомору 1932-33 рр.

Нагадаємо, що нещодавно листа-відповідь від Патріарха Варфоломія отримала редакція видання "Церкваріум". У ньому Вселенський Патріарх підтвердив, що нова автокефальна Церква України є єдиною канонічною Православною Церквою на території Української Держави, а Митрополит Київський та всієї України Епіфаній її канонічний Предстоятель.