Рекорд України та пірнання разом із послом Британії: як у Києві проходили купання на Водохреще

07 січня, 11:00
Культура
Рекорд України та пірнання разом із послом Британії: як у Києві проходили купання на Водохреще - фото 1
Люди вирішили купатися у Дніпрі, попри рекомендації уникати скупчень на свята.

У Києві проходять купання на Водохреще. Цього разу люди пірнають у Дніпро за новим календарем – у суботу, 6 січня. Цього дня навіть вдалося встановити і рекорд України з тривалості перебування у воді на це свято, повідомляє Інформатор.

Водохреще 2024 у Києві

Відомо, що чимало людей відвідали традиційні локації, куди приходили щороку 19 січня. На місцях працювали рятувальні служби, медики та правоохоронці. Втім, за попередньою інформацією, обійшлося без надзвичайних ситуацій.

На одному з місць купання до киян вирішив приєднатися і посол України у Великій Британії Мартін Гарріс. Він пірнув у Дніпро, перехрестився та привітав українців зі святом.

Цьогорічне Водохреще відрізняється не тільки новим стилем святкування, а й рекордом України в екстремальній номінації “Найтриваліший час перебування по груди у холодній воді взимку з декламуванням”. Його встановив 56-річний Олег Пономарьов, який вистояв у крижаній воді 30 хвилин. При цьому він читав свої авторські вірші на патріотичну тематику. Чоловік для цього прибув у столицю з Кривого Рогу.