Ректор Почаївської семінарії УПЦ МП вважає президентство Путіна - "Божим промислом"

Ректор Почаївської семінарії УПЦ МП вважає президентство Путіна - "Божим промислом" - фото 1
На Тернопільщині палким шанувальником російського президента у соціальних мережах виявився ректор Почаївської духовної семінарії УПЦ МП архиєпископ Шумський Іов Смакоуз. Владика вважає затяжне президентство Владіміра Путіна ледь не Божим промислом.

Про це інформує "Пульс Кременця".

Почаївський архиєрей зазначив, що Путін у статусі президента РФ зустрічався вже з трьома главами Ватикану, яких, згідно з церковними правилами, обирають пожиттєво. А пояснення цього факту у владики одне – допомога вищих сил:

« – Кто из них дейсвительно пожизненный?

– …От Бога это зависит!»

На сьомому році війни з Росією священики УПЦ МП продовжують відкрито симпатизувати російській владі.

Раніше дописами у підтримку Путіна також відзначився священик УПЦ МП з Кременеччини Георгій Прокопчук, більше відомий серед священства як «Шумахер» за пристрасть до швидкої їзди. Він підтримав висловлену президентом Росії ідею довершити справу російського царя Миколи ІІ – розпочати війну з Туреччиною за Стамбул для вільного доступу російського флоту у Середземне море.

Минулого тижня на Волині парафія УПЦ МП села Галинівка перейшла до Православної Церкви України через священика, який виявився прихильником президента Російської Федерації Владіміра Путіна. У свято Рівноапостольного князя Володимира священик у соціальній мережі привітав очільника ворожої країни з днем ангела та побажав Путіну «здоровья, терпения, оптимизму и всякого добра на многая и благая лета».