Релігійне товариство «Свята Софія» нагородили відзнакою за допомогу біженцям з України

Релігійне товариство «Свята Софія» нагородили відзнакою за допомогу біженцям з України - фото 1
Римське Товариство «Свята Софія» 24 жовтня нагородили відзнакою «Telaio solidale» («Ткацький верстат солідарності») Християнських асоціацій італійських робітників за служіння загальному благу в рамках допомоги біженцям з України.

Нагороду отримав о. Марко Семеген, президент релігійного товариства «Свята Софія», з рук Антоніо Де Франческо, заступника віцепрезидента Християнських асоціацій італійських робітників в Римі, — повідомляє Департамент інформації УГКЦ з посиланням на пресслужбу релігійного товариства «Свята Софія».

Отець Марко подякував представникам Християнських асоціацій італійських робітників та всьому італійському народові за допомогу українцям, що потерпають від війни: «Сподіваюся, ми разом зможемо створити нову Європу без війни, де всі народи житимуть у мирі».

Ця премія символізує ткацький верстат, який нібито створює (плете) соціальну мережу міста. Так символічно відзначають ті організації та інституції, які цю мережу будують разом із Християнськими асоціаціями італійських робітників та з ентузіазмом приєднуються до їх ініціатив.

Більшість преміантів (громадських діячів та чиновників, організацій та релігійних інституцій) отримали це визнання за те, що їм вдалося швидко активізувати мережу підтримки та гостинності для біженців з України, які прибули до Риму через війну. Серед них — релігійне товариство «Свята Софія» УГКЦ в Римі, яке дістало це визнання «за внесок в плетення мережі солідарності в Римі, поставивши свою відданість на службу загальному благу».