Релігієзнавець зібрав на потреби ЗСУ більше, ніж уся УПЦ МП

29 травня, 16:50
Суспільство
Релігієзнавець зібрав на потреби ЗСУ більше, ніж уся УПЦ МП - фото 1
Відомий релігієнавець Юрій Чорноморець підрахував, що зібрав на потреби ЗСУ більше, ніж УПЦ МП і не вихваляється цим.

Про це він написав у себе на Фейсбуці.

"До речі, про допомогу ЗСУ від УПЦ МП, маємо у доповіді такі цікаві цифри. "Збройним Силам України передано військової амуніції на півтора мільйона гривень. Придбано 20 автомобілів." Я тут порахував, що я сам (один чувак, якого трохи знають!) зробив цілком співмірно - снайперських стволів, патронів, тепліків, броніків і тому подібного завдяки Вам народ зроблено набагато-набагато більше, ніж на півтора мільйона гривень", -зазначив експерт.

Юрій Чорноморець задається питанням, чи дійсно УПЦ МП допомагає ЗСУ.

"Даремно ми їх не послали у перший тиждень війни через заборону РНБО як інші російські організації", - зауважив він.

"Знаю непоодинокі випадки коли 1 (ОДНА) протестантська громада зробила для ЗСУ більше, і передача на фронт чи де є потреба більше 190 тон гуманітарної допомоги, і прийняла біженців більше, ніж вся УПЦ. Навіщо нам ці дивні люди в дивних одежах, коли вони самі визнають у офіційних доповідях, що навіть у часи народної біди вони нічого не вміють і не можуть зробити..."

Юрій Чорноморець закликає і далі через нього допомагати снайперам: PayPal [email protected] Приват гривня 4149 4998 0819 7238.

"Не беріть участь у справах саботажників і зрадників, особливо після того, як вони оприлюднили свої жалюгідні цифри. Помагайте нам, у нас кожен патрон в ціль, а ті дивні люди, на яких на службі на одному буває вдягнуто більше ніж на півторамільйони гривень нехай далі живуть з повною відсутністю совісті", - підсумував релігієзнавець.

Релігієзнавець зібрав на потреби ЗСУ більше, ніж уся УПЦ МП - фото 94076