• Головна
  • Релігійне видавництво "Свічадо" шокує новою книжкою – "Секс, якого не знаєте" отця Ксаверія Кнотца....

Релігійне видавництво "Свічадо" шокує новою книжкою – "Секс, якого не знаєте" отця Ксаверія Кнотца.

17.06.2010, 17:10
Чому релігійне видавництво "Свічадо" видало таку книжку? Бо тема сексуальних стосунків у подружжі є дуже актуальною. І створений стереотип буцімто християни (віруючі) не можуть отримати 100% задоволення від секусуальних стосунків, бо це гріх, є просто звичайнісіньким міфом!

Хтось запитує: «А що Богові до мого сексу?». Інші, чуючи про святість подружнього акту, відразу уявляють, що у такому сексі немає задоволення, пікантних жартів, фантазій та чуттєвої насолоди. Такий секс так само сумний, як більшість церковних пісень. Створюючи чоловіка та жінку і обдаровуючи їх здатністю виражати любов мовою тіла, Бог хотів, щоб люди були щасливі у подружжі, стаючи «одним тілом». Утім мета статевого життя полягає не лише в отриманні насолоди, а у творенні зв’язку, пережитті єдності та в інтимній зустрічі двох люблячих осіб.

Чому релігійне видавництво “Свічадо” видало таку книжку? Бо тема сексуальних стосунків у подружжі є дуже актуальною. І створений стереотип буцімто християни (віруючі) не можуть отримати 100% задоволення від секусуальних стосунків, бо це гріх, є просто звичайнісіньким міфом!

Цей міф дуже просто та переконливо спростовує душпастир подружніх пар о. Ксаверій Кноц і стверджує, що Бог не підглядає за нами у спальні, Він хоче, аби сексуальне життя подружньої пари було гармонійним і яскравим.

Ця книжка є підсумком багаторічної праці і водночас спробою донести до ширшого кола зацікавлених осіб євангельське навчання про любов Бога, який створив людину для щастя і вказує їй шлях реалізації подружнього покликання.

Що можна, а що заборонено Церквою? Чи може бути близькість між чоловіком та дружиною 365 днів у році? Який він, секс по-християнськи? ...

Довідка про автора: Ксаверій Кнотц – (1965 р. н.), священик, належить до ордену Менших Братів Капуцинів, доктор пасторального богослов’я, реколекціоніст, душпастир подружніх пар, головний редактор порталу “Szansa spotkania” (http://www.shansnazustrich.net/).

Про нові та старі видання можна знайти багато корисної інформації на сайті "Свічада": www.svichado.com

Читачі можуть скористатися послугою „Книга поштою”, надіславши замовлення на адресу: а/с 808, м. Львів, 79008, за допомогою електронної пошти: bookshop@svichado.com або телефоном (032) 2971633.

Наші крамниці працюють за адресами:
— м. Львів, вул. Лисенка, 2,
— м. Київ, вул. Покровська, 6, храм Миколи Доброго