Римо-католицькі єпископи Украни оголосили жовтень - місяцем молитви та посту в намірі миру

03.10.2022, 12:30
Католики
Римо-католицькі єпископи Украни оголосили жовтень - місяцем молитви та посту в намірі миру - фото 1
Київсько-Житомирський єпископ Римо-Католицкої Церкви в Україні Віталій Кривицький прокоментував рішення єпископату проголосити особливий період молитви та посту в намірі миру в Україні.

"Звичайно, що наші люди кожного дня моляться, постійно моляться, але в лоні єпископської конференції ми відчули потребу зробити додатковий крок до ще більшого заанґажування, бо бачимо, що ця війна загрожує вийти на нові щаблі", - так Ординарій Київсько-Житомирської дієцезії єпископ Віталій Кривицький пояснив у коментарі для Радіо Ватикану звернення, яке Конференція римо-католицьких єпископів України поширила напередодні місяця жовтня, який у католицькій традиції особливим чином присвячений молитви Розарію.

У зверненні, яке побачило світ 29 вересня 2022 р, в свято святих Михаїла, Гавриїла та Рафаїла, архангелів, читаємо: «Розпоряджаємось, щоб весь жовтень, який присвячений в особливий спосіб Марії Цариці Розарію, у кожному храмі, спільноті та родині, молитись молитвою Святого Розарію (спільно або особисто) в намірі миру в нашій країні. Також проголошуємо кожну п’ятницю жовтня днем посту на хлібі та воді для всіх католиків латинського обряду на всій території України, у тому ж намірі».

Звернення єпископів Римсько-Католицької Церкви в Україні щодо молитви Розарію та посту в намірі миру в нашій країні.

Всечесні Отці та Богопосвячені Особи!

Улюблені у Христі Брати і Сестри!

Війна Росії проти Україні, яку вже так довго і виснажливо переживаємо, не вщухає. В останні дні, наростання воєнного конфлікту, звертає нашу увагу на потребу посилення молитви про завершення війни та про мир у нашій країні!

Тому розпоряджаємось, щоб весь жовтень, який присвячений в особливий спосіб Марії Цариці Розарію, у кожному храмі, спільноті та родині, молитись молитвою Святого Розарію (спільно або особисто) в намірі миру в нашій країні.

Також проголошуємо кожну п’ятницю жовтня днем посту на хлібі та воді для всіх католиків латинського обряду на всій території України, у тому ж намірі.

Просимо також долучитись до спільної молитви та посту всіх віруючих в Бога та людей доброї волі, адже молитва – це сила миру, скерована на перемогу над темрявою війни.

Дякуємо всім вам за витривалість у молитві та за жертовне служіння ближнім.

Залишаючись у молитовній єдності з Вами прийміть на цю духовну боротьбу наше пастирське благословення.

Єпископи Римсько-Католицької Церкви в Україні

29 вересня 2022 року