Римо-католики провели Конгрегацію духовенства і богоспосвячених осіб Львівської архидієцезії

03 червня, 12:00
Католики
Римо-католики провели Конгрегацію духовенства і богоспосвячених осіб Львівської архидієцезії - фото 1
Зустріч відбулася 2 червня у Львові-Брюховичах. Її очолив архиєпископ Мечислав Мокшицький. Учасники зібрання обговорили важливість нових покликань у Церкві, йшлося про захист неповнолітніх, молилися за мир в Україні. Говорили і про гуманітарне служіння у Львівській архидієцезії.

Про це повідомляє Львівська архидієцезія.

На запрошення архиєпископа Мечислава Мокшицького о. Олег Саламон виголосив для присутніх священиків та богопосвячених осіб промову про захист неповнолітніх у служінні Церкви.

Римо-католики провели Конгрегацію духовенства і богоспосвячених осіб Львівської архидієцезії_1
Після конференції присутні єпископи разом із священиками та міністрантами, які приїхали на ХІІІ Архидієцезіальний день міністранта святкували Євхаристію. Як йдеться у повідомленні, вони дякували Богу за дар життя та просили про святі та численні покликання до священицького та монашого життя, а також про довгоочікуваний мир в Україні.

Римо-католики провели Конгрегацію духовенства і богоспосвячених осіб Львівської архидієцезії_2
Проповідь до присутніх виголосив отець В’ячеслав Гриневич, виконавчий директор Карітас-Спес Україна.


Співслужили також єпископ-помічник Леон Малий, єпископ-помічник Едвард Кава OFMConv, єпископ-сеньйор Мар’ян Бучек, ректор Львівської ВДС о. прелат Пйотр Бжескі.

Римо-католики провели Конгрегацію духовенства і богоспосвячених осіб Львівської архидієцезії_3
На зібранні духовенства обговорили поточні організаційні справи архидієцезії. Зокрема єпископ Едвард Кава представив діяльність Карітас-Спес і гуманітарне служіння у Львівській архидієцезії та подякував присутнім о. д-ру Марціну Іжицькому - директору Карітас Польщі, о. Артуру Янець, директор Карітасу Перемишльської архідієцезії та отцю В’ячеславу Гриневичу SAC, Виконавчому директору Карітас-Спес Україна за добру співпрацю та швидку координацію у сліжінні найбільш потребуючим та жертвам війни в Україні.