• Головна
  • Новини
  • Римо-католики у Львові зможуть користуватися приміщенням музичної школи у вільні від занять дні...

Римо-католики у Львові зможуть користуватися приміщенням музичної школи у вільні від занять дні

14.10.2016, 12:03
У приміщенні Львівської міської ради 12 жовтня відбулося слухання щодо можливості повернення парафіяльного будинку при санктуарії св. Антонія громаді РКЦ в Україні.

У приміщенні Львівської міської ради 12 жовтня відбулося слухання щодо можливості повернення парафіяльного будинку при санктуарії св. Антонія громаді РКЦ в Україні.

Нині там розташована музична школа, римо-католики планують облаштувати у будинку культурно-просвітницький центр. Активістка РКЦ в Україні Олена Кулигіна представила проект, згідно з яким приміщення музичної школи зможе служити не лише парафіянам, але і мешканцям Львова.

Від міської влади у слуханнях взяли участь Галина Слічна — заступник міського голови з гуманітарних питань, Гелена Пайонкевич — начальник юридичного управління Львівської міської ради, а також директор музичної школи № 4 Ольга Білас та міський голова м. Винники – п. Володимир Квурт.

Парафію св.. Антонія представляли о. Станіслав Кава – координатор та юрист руху «Почуйте нас», настоятель парафії о. Павло Одуй, численні представники парафіяльних спільнот, сестри, що проводять катехізацію, волонтери та, як повідомляє сайт CREDO, «симпатики санктуарію св. Антонія з різних конфесій – греко-католики, православні брати УПЦ КП та протестанти».

Пані Галина Слічна погодилася надати у користування парафіянам приміщення школи у вільні від занять дні, поки триває процес пошуку нового приміщення для музичної школи. Це вперше міська влада озвучила бажання йти на якісь компроміси і шукати оптимальні рішення. Директорка школи обіцяла не чинити перешкод і запевнила парафіян у тому, що має із ними спільну мету.