Римо-католики України 26 січня будуть постити і молитися за мир

25 січня, 10:08
Католики
Римо-католики України 26 січня будуть постити і молитися за мир - фото 1
Єпископат РКЦ в Україні закликав духовенство та вірних 26 січня до посту та молитви за мир.

"У важкий час, який переживає Україна, великою підтримкою нашого народу є солідарність Вселенської Церкви, а голос Папи Франциска, якому не байдужа наша доля, є особливо важливим. Виразом цього є заклик Папи до молитви за мир в Україні, звернений до всієї Церкви... Його голос – це волання від імені всіх нас, незалежно від приналежності до релігії, обряду чи політичних поглядів", - про це йдеться у Зверненні єпикопів РКЦ в Україні від 24 січня.

"Як спільнота Римко-Католицької Церкви в Україні, молімося одностайно про дар миру, як це було на протязі останніх років. Виразом єдності з усією Церквою, яка перебуває на молитві, від сьогодні нехай буде спів «Суплікації», яким ми завершуватимемо кожну Святу Месу, згадуючи слова Господа Ісуса: «Просіть, і дасться вам; шукайте, і знайдете; стукайте, і відчинять вам. Кожний бо, хто просить, одержує; хто шукає, знаходить; хто стукає, тому відчиняють» (Мт 7, 7-8).

Натомість в найближчу середу 26 січня, закликаємо до посту та молитви за мир. Просячи про цей один пісний день, заохочуємо Вас до його продовження кожної середи. Адже зречення поєднане з молитвою, сповненою довіри та простоти, зворушує Боже Серце.

До молитви за мир запрошуймо Пресвяту Діву Марію, наших Святих Покровителів, а серед них Святого Архангела Михаїла, Покровителя України.

Усім Вам на цей час великої всеукраїнської молитви благословляємо з усього серця", - йдеться у зверненні.