Редакційна шпальта_image

Редакційна шпальта

РІСУ — 15

01.02.2016, 14:32
Сьогодні редакції Релігійно-інформаційної служби України виповнюється 15 років.

Сьогодні редакції Релігійно-інформаційної служби України виповнюється 15 років. 1 лютого 2001 року у тоді ще Львівській богословській академії почала працювати команда з трьох осіб, які творили перше обличчя РІСУ. Сьогодні в редакції у Львові працює 6 осіб, а ще троє — в Києві. Також в різних регіонах України для нас пишуть понад 10 позаштатних кореспондентів.

Щодня на наш портал заходить 5-9 тисяч читачів, а в «гарячі» дні поза 10 тис. і аж поза 26 тис. під час Майдану. Нас читають у понад сотні країн світу. Десятки українських та зарубіжних видань нас цитують.

Минулий рік був особливим у житті команди РІСУ: вона суттєво виросла — у нас появилося 6 нових власкорів. Ми здійснили три редакційні виїзди в різні регіони, де знайомилися з релігійною спадщиною і сьогоденням. В Одесі та Чернівцях ми провели круглі столи, а на Закарпатті за два дні ми відвідали майже 20 храмів і релігійних центрів різних конфесій. Троє наших авторів видали книжку, присвячену василіанським обителям Західної України.

У цей день ми хочемо подякувати всім нашим авторам, читачам та добродіям, завдяки пожертвам яких ми працюємо. Сподіваємося, РІСУ закладено у Божих планах тривалий час існування. А також, що наша працю буде надалі корисною як всім конфесіям, так і Україні загалом.

Останні новини