РІСУ для читачів: реклама на нашому сайті

09.02.2021, 09:20
РІСУ для читачів: реклама на нашому сайті - фото 1
З нагоди нашого ювілею ми пропонуємо нашим читачам скористатися репутацією нашого видання і розмістити у нас свою рекламу.

Дані Google-аналітики - фото 66543
Дані Google-аналітики

 

Щодня сайт РІСУ відвідує в середньому 5-8 тисяч людей з України, США, Росії, Польщі, Італії, Німеччини, Канади та ще майже сотні країн світу. З України — це всі області, а найбільше: Київ, області Львівська, Тернопільська, Київська, Рівненська, івано-Франківська, Волинська, Одеська, Дніпропетровська, Харківська. 54% становлять чоловіки і 46% — жінки; за віком переважають молоді читачі (33,5% — 25-34 роки і 27,5% — 18-24 рр.). І найбільше вони читають новини та публікації.

Пропонуючи розмістити рекламу на сайті РІСУ, ми фактично ділимося з Вами нашою репутацією, довірою до нас наших читачів (за лютий постійні читачів становлять 38%), їх зацікавленням релігією.

Звісно, що не йдеться лише про вузькорелігійну тематику реклами, оскільки, як свідчить та ж аналітика, наш читач цікавиться також спортом, комп'ютерами та іншою електронікою, кулінарією, подорожами та багато чим іншим. Але ми не робимо промоції тим речам, які суперечать морально-етичним засадам.

Якщо Вас цікавить така послуга від РІСУ, просимо звертатися на емейл [email protected], зазначивши у назві листа - реклама. І хай у Вас все буде добре!