• Головна
  • Новини
  • Світові
  • Баптисти Білорусі організовують безкоштовний відпочинок та лікування для постраждалих від свавілля влади...

Баптисти Білорусі організовують безкоштовний відпочинок та лікування для постраждалих від свавілля влади

21.08.2020, 10:08
Світові
Баптисти Білорусі організовують безкоштовний відпочинок та лікування для постраждалих від свавілля влади - фото 1
Баптисти Білорусі запрошують на безкоштовний відпочинок та лікування людей, які постраждали під час протестів. Усі бажаючі, незалежно від віку та конфесії, зможуть провести 10 днів у дитячому оздоровчому центрі «Жемчужинка» й отримати медичну, психологічну та духовну допомогу.

Про це інформує пресслужба Союзу ЄХБ в Білорусі та подає вичерпну інформацію про дату відпочинку, про заповнення реєстраційної форми та ін.

«Дорогі співвітчизники! З болем і сумом ми відзначаємо, що останнім часом багато людей постраждали від жорстокості і насильства. У той же час ми з радістю бачимо, що в нашому народі переважають співчуття, доброта, милосердя, взаємна турбота і підтримка.

Від імені Союзу євангельських християн баптистів в Білорусі ми запрошуємо всіх постраждалих в період з 9 по 13 серпня 2020 року провести 10 днів у дитячому оздоровчому центрі «Жемчужинка» Союзу ЄХБ в РБ, розташованому в селі Іменин, Кобринського району Брестської області. Можна приїхати з сім’єю. Ви будете забезпечені безкоштовним проживанням та харчуванням, зможете відпочити душею і тілом, а також отримати медичну, психологічну та духовну допомогу. Наші двері відкриті для всіх бажаючих, незалежно від конфесійної та церковної приналежності», – йдеться в повідомленні пресслужби.