Російські дрони пошкодили на Київщині купол церкви УПЦ МП та монастир сестер Кармеліток
Про повідомив у Фейсбуці ординарій Києво-Житомирської дієцезії РКЦ єпископ Віталій Кривицький.
"У Києві була чергова складна ніч внаслідок нищівної атаки російських загарбників. 17 постраждалих, серед них — четверо дітей. Сотні зруйнованих і понівечених будинків, серед них — храм та інші церковні споруди.

У Бориспільському районі уражено купол церкви, а в Софіївській Борщагівці пошкоджено монастир сестер Кармеліток. Від вибухової хвилі в монастирі вибито вікна разом із рамами та пошкоджено внутрішнє облаштування деяких приміщень.
Добрий Бог зберіг життя і здоров’я наших Сестер. Вони, як самі свідчать, навіть не злякалися й продовжують виконувати свою вкрай важливу місію — молитися за Церкву, за нашу Батьківщину, за її захисників та про настання справедливого миру.
Моляться також і про навернення духовно осліплених російських окупантів. Це складний намір. Але чи є щось неможливе для Бога?", - йдеться у дописі.