"Російські раби мусульманського походження", - Якубович про антиукраїнські дії муфтіїв Росії та про солдат-мусульман

"Російські раби мусульманського походження", - Якубович про антиукраїнські дії муфтіїв Росії та про солдат-мусульман - фото 1
Український сходознавець та дослідник ісламу Михайло Якубович назвав мусульман Росії - "російськими рабами мусульманського походження, які сунуть в Україну на танках".

Про це Михайло Якубович написав на сторінці у Фейсбук.

"Коли ви бачите російських рабів мусульманського походження, які сунуть в Україну на танках - знайте, саме такої долі хочуть росіяни для українців. Російські екс-мусульмани (назвати їх "одновірцями" буде злочином) стали "знаменням для світів", прикладом того, яке зло несе в собі тотальна манкуртизація, навіть при збереженні якихось формальних атрибутів (мечетей, медресе і так далі).

Жоден із чинних "муфтіїв" РФ не висловився проти агресії, а деякі навіть активно "за". Умма (якщо вона ще існує) повинна ЗРЕКТИСЯ їх як лицемірів та віровідступників. Щоб ці вгодовані харамом пики згодом не оскверняли святих місць", - йдеться у дописі Якубовича.

Як РІСУ інформувала, один з мусульманських духовних лідерів України муфтій ДУМУ УММА Саїд Ісмагілов 3 березня у прямому включенні на каналі Україна 24 та на своїй сторінці у Фейсбук засудив дії мусульманських лідерів Росії, які мовчать і ніяк не реагують на дії кадирівців і агресора російського в Україні або ж відкрито схвалюють агресора.

"Ми не будемо відновлювати духовні зв’язки з мусульманськими лідерами Росії. Моя совість не дозволять протягнути їм руку. Основні муфтії Росії схвалили агресію Кремля проти України, і без будь-яких застережень благословили бомбардування всієї України, під якими опинились в тому числі і ми - мусульмани України", - заявив муфтій Ісмагілов.

Михайло Якубович — український сходознавець, перекладач, дослідник доктринальної та філософської думки ісламського світу. Очолював Центр ісламознавчих досліджень НУ «Острозька академія» (2016–2019), від 2020 року — на посаді дослідника у Фрайбурзькому університеті (Німеччина). Автор першого повного перекладу смислів Корану українською мовою з арабської, офіційно опублікованого урядовими організаціями Саудівської Аравії та Туреччини, ісламськими організаціями України. Опублікував, у тому числі у співавторстві, кілька монографій та понад 100 наукових розвідок в Україні й за кордоном.