Російських полонених возять до Києво-Печерської лаври, а наших палять в Оленівці, - депутат Харківської облради Скорик

26 серпня, 12:17
Суспільство
Російських полонених возять до Києво-Печерської лаври, а наших палять в Оленівці, - депутат Харківської облради Скорик - фото 1
Олександр Скорик, депутат Харківської обласної ради, висловив занепокоєння, що відсутні реакції влади та суспільства щодо зустрічі 21 серпня настоятелем УПЦ МП Онуфрія з російськими військовополоненими у Києво-Печерській лаврі.

Такий коментар дав Олександр Скорик в етері Еспресо.

"А чого нікого не обурює той факт, що три дні тому, до очільника УПЦ МП у Києво-Печерську лавру привезли російських полонених?

Чому про це ніхто не говорить?

Мене це обурює!

Серце обливається кров'ю! У той час, коли наших полонених палять в Оленівці та планують катувати у Маріуполі, російських полонених привозять з чийогось дозволу до Московського Патріархату Києво-Печерської лаври, яку, до речі, ми не спромоглися до цього часу забрати з Московського протекторату. І там розповідають про мир і любов у всьому світі, щоб на полі бою ніхто не гинув, таким чином пропагандуючи Московську Церкву", - зауважив Скорик.

21 серпня Предстоятель Української Православної Церкви Московського Патріархату, митрополит Онуфрій поспілкувався з полоненими російськими окупантами. Зустріч відбулася у Києво-Печерській лаврі.