РПЦ вчить дітей воювати проти України

17 травня, 09:20
Православні
РПЦ вчить дітей воювати проти України - фото 1
У Красногорську Московської області Російська Православна Церква запустила курси виживання при Єлисаветинському храмі в Опалисі. Заняття з початкової військової підготовки проводять учасники так званої «СВО».

Про це йдеться на сайті міської адміністрації, інформує Главком.

Записатися на курси можуть школярі, починаючи з 12 років. Усіх охочих окупанти безоплатно навчають «практичних навичок поводження зі стрілецькою зброєю», а також сучасним способам надання медичної допомоги та основам топографії.

Зокрема, російські священнослужителі також беруть участь в «освітньому процесі». Вони читають дітям пропагандистські лекції «про історію рідного краю і про патріотизм». Навчання відбувається «з благословення архиєпископа Одинцовського і Красногорського, керівника Адміністративного секретаріату Московської Патріархії Фоми».

Також під анонсом розміщена інформація про можливість укладення контракту з Міноборони: добровольцям, де майбутнім окупантам обіцяють «стабільне гідне грошове забезпечення і соціальні гарантії».

Судячи з програми, слухачів курсів вчать збирати автомат, відпрацьовувати стрільбу з укриттів і в лісовому масиві, евакуювати поранених і надавати їм першу допомогу, вести штурм у групі (наступ, відхід, оборона), мінувати й розчищати територію від вибухонебезпечних пристроїв на макетах.

Раніше Московська Патріархія зобов'язала всіх священиків РПЦ щодня читати молитву про перемогу над Україною. За відмову позбавляють сану. Наприклад, таке рішення ухвалили щодо колишнього настоятеля храму Живоначальної Трійці в Хохлах протоєрея Олексія Умінського. Замість нього настоятелем парафії став протоєрей Андрій Ткачов родом зі Львова, який закликав російських військових бомбити Україну з молитвою.

Нагадаємо, очільник РПЦ Кирил заявляв, що сьогодні перед Росією стоїть завдання вийти переможницею з тієї боротьби, яку проти неї розв’язали «сили зла».