РПЦ вторглась на канонічну територію Вселенського Патріархату

14 січня, 17:05
Світові
Священики Російської Православної Церкви провели богослужіння в різних містах Туреччини, які перебувають під канонічною юрисдикцією Вселенського Патріархату.

РПЦ вторглась на канонічну територію Вселенського Патріархату - фото 65090

 

Про це повідомляє Оrthodox Times.

Так, 7 січня богослужіння відбувалися в Константинополі, Анталії та Ізмірі. 8 січня священик РПЦ відправив Службу в місті Ескішехір поблизу Анкари. 11 січня Літургія відбулася у Самсуні, 12 – у Кушадасах, 13 січня в Ізмірі.

Богослужіння в місті Ескішехір 8 січня проходило в церкві Святого Воколоса з дозволу місцевої муніципальної влади. Інші ж богослужіння відбувались у нерелігійних приміщеннях.

Як РІСУ інформувала, Московський Патріархат вторгся і на територію, яка перебуває під канонічною юрисдикцією Грузинської Православної Церкви. Про це заявила Асоціація релігійних експертів. Як йдеться в заяві, представники Російської Православної Церкви проводили релігійні богослужіння в районі, який перебуває під канонічною юрисдикцією Грузинської Православної Церкви і був незаконно окупований російською армією під час російської вторгнення в Західну Грузію в 2008 році.

Грузинська Патріархія жорстко відповіла РПЦ на грубе вторгнення на свою канонічну територію.