"Самостійна" Церква: Синод РПЦ похвалив УПЦ МП за благодійність

"Самостійна" Церква: Синод РПЦ похвалив УПЦ МП за благодійність - фото 1
Синод РПЦ висловив вдячність УПЦ МП за благодійну дільність, яку вона проводить щодо біженців та постраждалих людей у зоні бойових дій.

Про це йдеться у Журналі № 125 Синоду РПЦ, який відбувся 29 грудня.

Керуючий справами Московської Патріархії митрополит Вознесенський Діонісій, виступаючи перед єрархами Російської Церкви, зазначив, що Синодальний відділ з церковної благодійності та соціального служіння (СВЦБСС) тісно співпраює з УПЦ МП.

Так, згідно із даними митрополита, СВЦБСС передав 142 тони гуманітарної допомоги у Северодонецьку єпаріхію УПЦ МП.

У Лисичанську за сприяння Відділу продовжують діяти польові кухні. Луганська єпархія УПЦ МП за підтримки Відділу продовжує регулярну адресну допомогу мешканцям Рубіжного, Старобільська, Первомайська та інших міст Донбасу.

Не забуває РПЦ й про українських священнослужителів-колаборантів.

"За підтримки благодійників протягом кількох місяців було надано адресну допомогу низці сімей священнослужителів — біженців із Ізюмської єпархії", - відзвітував Керуючий справами Московської Патріархії.

Єрарх Російської Церкви у своїй доповіді перед членами Священного Синоду РПЦ також схвально візначив Фонд Митрополита Онуфрія (Березовського) "Мир Вам", який неодноразово надавав гумдопомгу "мирним жителям низки областей".