Сестри провінції Пресвятої Тройці сестер ЧСВВ (УГКЦ) обрали нову протоігуменю

16.09.2020, 13:12
Католики
Сестри провінції Пресвятої Тройці сестер ЧСВВ (УГКЦ) обрали нову протоігуменю - фото 1
Під час XI Провінційної капітули сестри провінції Пресвятої Тройці сестер ЧСВВ обрали нову протоігуменю. Нею стала с. Даниїла Винник.

У листі-привітанні Глава УГКЦ зазначив, що вибір сестри, як плід молитви багатьох, є знаком Божого благословення та великої довіри, яку новій ігумені виявили сестри. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

«Прийміть від мене щирі вітання та побажання рясних Божих благодатей, допомоги Святого Духа, який «всюди єси і все наповняє», в усіх Ваших починаннях для добра нашої Церкви й народу. Водночас прошу Вас передати мої вітання чотирьом новообраним дорадницям, які допомагатимуть Вам продовжувати це відповідальне служіння», - мовиться в листі.

Предстоятель УГКЦ наголосив, що покликання до богопосвяченого життя є даром Святого Духа. За його словами, саме богопосвячені особи є тими, хто в молитві, смиренні й чистоті життя постійно намагається розпізнати Божу волю. Тому, - переконаний він, - монаше життя є даром у Церкві і для Церкви.

«Дорога сестро, бажаю Вам, щоб наступний етап Вашого служіння був багатим на Боже благословення для очолюваного Вами Чину. Хай воно сповниться новими покликання та благими ділами для Господньої слави. У моїй особі Ви завжди знайдете підтримку щодо всіх добрих починань, зокрема соціального служіння», - запевнив у листі-привітанні Блаженніший Святослав.