• Головна
  • Новини
  • Сестри-редемптористки організували ланцюг безперервної молитви за Україну...

Сестри-редемптористки організували ланцюг безперервної молитви за Україну

29.01.2014, 15:36
Сестри-редемптористки організували ланцюг безперервної молитви за Україну - фото 1
Сестри-місіонерки Найсвятішого Ізбавителя (редемптористки) організували ланцюг безперервної молитви за Україну.

29-01-14-2-a.jpgСестри-місіонерки Найсвятішого Ізбавителя (редемптористки) організували ланцюг безперервної молитви за Україну.

Про це повідомляє Департемент інформації УГКЦ з посиланням на прес-службу Згромадження сестер місіонерок Найсвятішого Ізбавителя

Стати учасником цієї молитви може кожен, вибравши для себе догідний час для такої молитви і внісши себе до списку, який знаходиться за цією адресою.

Таким чином уже впродовж останнього тижня сестри з різних куточків світу – з Німеччини, Австрії, Болівії, Чилі, Японії, і, звичайно, з України, долучаються до безперервної молитви, випрошуючи в Господа щасливого завершення мирних протестів та глибокого преображення українського суспільства.

Своїми враженнями від цієї ініціативи українського регіону поділилася генеральна настоятелька Згромадження сестер місіонерок Найсвятішого Ізбавителя – с. Маргрет Обередер: «Сестри цими днями тісно пов’язані в молитві з Україною. Я тішуся цією великою солідарністю, яка відчутна у всіх регіонах нашого Згромадження, як рівно ж серед кола наших знайомих та членів інших чернечих спільнот. Наші українські сестри започаткували онлайн список для безперервної молитви, а я просто надіслала посилання нашим співсестрам та деяким співбратам. Дуже швидко список заповнився, і я відчуваю, як добре, що ми всі цими днями об’єднані в молитві».