Сестри служебниці переобрали c. Софію Лебедович генеральною настоятелькою

14.07.2023, 16:27
Католики
Сестри служебниці переобрали c. Софію Лебедович генеральною настоятелькою - фото 1
XV Генеральна капітула Згромадження сестер служебниць Непорочної Діви Марії 14 липня переобрала с. Софію Славомиру Лебедович із провінції Матері Божої Неустанної Помочі з Польщі генеральною настоятелькою на наступні шість років (2023–2029).

Про це йдеться на фейсбук-сторінці Згромадження, передає Департамент інформації УГКЦ.

Почесним головою на виборах був владика Діонісій Ляхович, апостольський екзарх для українців-католиків візантійського обряду в Італії.

Після виборів та молебню до блаженної Йосафати Гордашевської, який відслужив владика Діонісій, с. Софія Лебедович, яку обрали генеральною настоятелькою на ще один термін, склала присягу на Святому Євангелії та отримала від владики Конституцію Згромадження, печатку, як символи служіння та ікону Згромадження Пресвятої Богородиці «Знамення». Сестри привітали генеральну настоятельку та побажали Світла і проводу Святого Духа в наступному шестиріччі.

Капітула має обрати ще чотирьох генеральних дорадниць.
Як відомо, XV Генеральна капітула проходить у Римі в папській Українській колегії святого священомученика Йосафата. У Капітулі беруть участь 29 сестер із семи провінцій: України, Польщі, Сербії, Словаччини, США, Канади і Бразилії.