Шахраї створили фейкову сторінку архиєпископа УГКЦ - збирають гроші для "хворого священика"
Про це повідомляють Тернополяни.
Зокрема в Instagram з'явилася фейкова сторінка, створена на ім'я архиєпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського Теодора Мартинюка.
«Зловмисник, користуючись ім'ям і авторитетом владики, звертається до користувачів із проханням про фінансову допомогу чи збір коштів на буцімто лікування хворого священика. Просимо усіх вірних бути дуже обережними. Це - шахрайство. Владика Теодор ніколи не організовує жодних зборів коштів через соціальні мережі і не надсилає особистих повідомлень із подібними проханнями», - зазначили у єпархії.
Жителів Тернопільщини просять надсилати скарги на цю фейкову сторінку за посиланням:
https://www.instagram.com/teodor_martinyuk?igsh=MTFtbXk4dDIwMjR0cw==