Шахраї в соцмережах просять грошей від імені керуючого Хмельницькою єпархією ПЦУ

05 січня, 11:53
Суспільство
Шахраї в соцмережах просять грошей від імені керуючого Хмельницькою єпархією ПЦУ - фото 1
Єпископ Павло повідомив, що у фейсбуці з'явилися фейкові акаунти, які просять грошей від його імені.

Керуючий Хмельницькою єпархією Православної Церкви України єпископ Павло повідомив про те, що від його імені в соцмережах шахраї створюють фейкові акаунти та просять грошей. Своїх підписників він попереджає, щоб не вірили таким повідомленням та не переводили коштів, адже ніколи в соцмережах не оголошує фінансових зборів.

«Вирішив попередити людей, бо мені стало відомо про існування фейкових акаунтів у фейсбуці. Шахраї видають себе за мене: надсилають нібито від мого імені повідомлення моїм друзям. Тож прошу таких «прохачів» забанити і не давати грошей, бо ніколи в соцмережах не прошу збирати кошти», - розповів сайту «Є ye.ua» єпископ Павло.

Нагадаємо, в соцмережах шахраї часто використовують різноманітні схеми видурювання коштів в довірливих громадян. Способи наживитися – найрізноманітніші – від випитування банківських даних – до прохань про фінансову допомогу від чийогось імені. Тож правоохоронці завжди наголошують: перед тим, як переказувати кошти впевніться, що маєте справу зі справді знайомою вам людиною, а не шахраєм. Найкраще зателефонувати людині та пересвідчитися у розмові, чи справді вона цього потребує.