Ще одна громада на Хмельниччині приєдналася до ПЦУ

Ще одна громада на Хмельниччині приєдналася до ПЦУ - фото 1
Парафія Свято-Покровського храму с. Іванинці на Хмельниччині відтепер належатиме до помісної Православної Церкви України. Таке рішення ухвалила на зборах релігійна громада.

Про це 30 січня повідомили в Летичівській селищній об’єднаній територіальній громаді.

"На тлі російської агресії та воєнного стану в державі, волевиявленням вірян, дедалі більше храмів залишають Українську Православну Церкву Московського Патріархату і засвідчують свою приналежність до Православної Церкви України. Таке доленосне та історично важливе рішення на зборах релігійної громади прийняли жителі с.Іванинці Гречинецького старостинського округу Летичівської ТГ", - йдеться у дописі.

На запрошення жителів громади в с. Іванинці на зборах були присутні благочинний Летичівського округу ПЦУ протоєрей Андрій Смакула і клірик Хмельницької єпархії, єрей Богдан Пальченко.

Того ж дня відбулася перша Служба українською.

“Жителі Іванинець вдячні Богу за спільну маленьку перемогу: можливість жити на українській землі та молитися українською мовою. Нині ж усі прохання до Всевишнього – про Мир та Перемогу. Вдячність захисникам України за можливість втілювати мрії та проводити богослужіння”, – зазначили в громаді.