Ще одна колишня громада МП на Хмельниччині перейшла до ПЦУ

Ще одна колишня громада МП на Хмельниччині перейшла до ПЦУ - фото 1
Громада Свято-Іоанно-Богословського храму в селі Красносілка отримала 29 квітня офіційний документ, який засвідчує її приєднання до Православної Церкви України.

Очільник Красносільського старостинського округу Микола Кримлов розповів, що перехід відбувся на основі рішення громади: "Люди висловолювали свої думки, говорили про те, що потрібно переходити до Православної Церкви України. Надали слово і священнику. Переважною більшістю голосів рішення було ухвалене. Усі необхідні документи передали керуючому єпархією і вже отримали Указ про перехід".

Зі слів старости, священику пропонували переходити до помісної Церкви України разом із паствою. Він відмовився тричі. Тому церкву і будівлю, яка їй належить, опломбували. Як надалі відбуватимуться богослужіння наразі невідомо.

Таким чином, це вже шоста парафія на Старокостянтинівщині, яка розірвала відносини з РФ, після 24 лютого, — повідомляє Унас.news.

Ще одна колишня громада МП на Хмельниччині перейшла до ПЦУ - фото 92365
Свято-Іоанно-Богословський храм у селі Красносілка отримав офіційний документ, який засвідчує приєднання парафії до Православної Церкви України. Очільник Красносільського старостинського округу Микола Кримлов розповів, що перехід відбувся на основі рішення громади. Відбулися збори громади, на який головуючою була вчителька історії Людмила Мазяр, а секретарем директорка дитячого садка Катерина Стопнюк. Люди висловолювали свої думки, говорили про те, що потрібно переходити до Православної Церкви України. Надали слово і священнику. Переважною більшістю голосів рішення було ухвалене. Усі необхідні документи передали керуючому єпархією і вже отримали Указ про перехід, - розповів Микола Кримлов. Зі слів старости, священнику пропонували переходити до помісної церкви України разом із паствою. Він відмовився. Тричі. Натепер церкву і будівлю, яка їй належить, опломбували. Як надалі відбуватимуться богослужіння наразі невідомо. Селяни сподіваються на мирний перехід і реалізацію свого права молитися українською в українській церкві за Україну, її народ і військо. Таким чином, це вже шоста парафія на Старокостянтинівщині, яка розірвала відносини з рф, після 24 лютого. Примітно, що п'ятеро священників відмовилися підтримувати рішення своїх приходів, лише настоятель Свято-Андріївського храму архимандрит Єрмоген самостійно ініціював перехід парафії до ПЦУ. Дізнатись більше: https://unas.news/news/3293-khram-u-seli-krasnosilka-pereyshov-do-ptsu-svyashchennyk-vidmovyvsya-pidtrymaty-hromadu.html?fbclid=IwAR1fBMEKww9yJF8t4gj97ggWGLkNOR7ZyR4zgAGwCEoMKUhrRzGprasXd9s