Ще шість громад приєдналися до ПЦУ

храм Різдва Пресвятої Богородиці в м. Камені-Каширському - фото 1
храм Різдва Пресвятої Богородиці в м. Камені-Каширському
17 травня митрополит Луцький і Волинський Михаїл задовольнив прохання про входження до ПЦУ громад, які за рішенням парафіяльних зборів вийшли з Московського патріархату.

Серед них громади храмів Різдва Пресвятої Богородиці в м. Камені-Каширському і Покрови Пресвятої Богородиці с. Озерце Ківерецького району, — повідомляють у Волинській єпархії ПЦУ.

А також громади храмів Зачаття праведною Анною Пресвятої Богородиці с. Ржищів Луцького районного деканату, Параскеви П’ятниці сіл Підгірне, Березолука, Яблунівка (разом із настоятелем о. Олександром Дацюком), Різдва Пресвятої Богородиці с. Ворончин і Різдва Пресвятої Богородиці с. Раймісто Рожищанського деканату, про вихід з УПЦ МП яких РІСУ вже повідомляла.

Зустріч з Камінь-Каширською громадою - фото 93336
Зустріч з Камінь-Каширською громадою

 

На Житомирщині владика Паїсій також прийняв громади області, які також вирішили перейти до ПЦУ.

17 травня в Управлінні Житомирсько-Овруцької єпархії відбулася зустріч з представниками п’ятьох релігійних громад, які вирішили залишити Московський Патріархат: Свв. Косьми та Даміана с. Дубрівка Баранівського району, Свято-Троїцька с. Квітневе Попільнянського району, Свято-Олександра Невського с. Царівка Користишівського району (про які РІСУ вже повідомляла), а також Свято-Михайлівська с. Маркуші Бердичівського районну та Спасо-Нерукотворного Образа с. Раковичі Радомишльського району.

Всі п’ять парафії провели збори, на яких вирішили приєднатися до Православної Церкви України, всі без своїх настоятелів.

На Хмельниччині ще дві громади залишили УПЦ МП і заявили про бажання приєднатися до ПЦУ.

15 травня відбулися збори громади храму св. Параскеви у селі Степанівка Чемеровецької тергромади. Перед цим ініціативна група парафіян зібрала підписи на підтримку виходу зі складу Московського патріархату. А під час голосування на зборах бажання змінити конфесійну приналежність було підтримано одноголосно.

16 травня відбулися збори парафіян храму св. Іоанна Богослова с.Бражинці, на яких було вирішено перейти до Православної Церкви України.

В обох громадах настоятелі підтримали парафіян.

Ще шість громад приєдналися до ПЦУ - фото 93335