"Щоб знати, що центр УПЦ МП є у Москві, достатньо закінчити середню школу", - Портніков про заяву СБУ

"Щоб знати, що центр УПЦ МП є у Москві, достатньо закінчити середню школу", - Портніков про заяву СБУ - фото 1
Для того, щоб розуміти, що організація, релігійний центр якої знаходиться в країні, чиє керівництво поставило собі за мету знищення України, просто має бути таким ідеальним полем, не обов’язково працювати у СБУ, а досить просто закінчити середню школу й знати що 2+2=4.

Про це у телеграмі написав журналіст та публіцист Віталій Портніков.

"Керівник СБУ характеризує УПЦ МП як «ідеальне поле для функціонування ворожої резидентури». Хоча для того, щоб розуміти, що організація, релігійний центр якої знаходиться в країні, чиє керівництво поставило собі за мету знищення України, просто має бути таким ідеальним полем, не обов’язково працювати у СБУ, а досить просто закінчити середню школу й знати що 2+2=4.

Якщо б у нашій країні політична й культурна шизофренія не вважалися нормою, якщо б у нас не працювали російські проросійські інституції і політичні сили, якщо б ми не змушені були вічно відповідати на питання «какая разница», ми давно були б у безпеці. Але зараз замість безпеки війна. Це непростий період, але він колись закінчиться збереженням України. Важливо, щоб населення, яке залишиться в країні після цього, було в змозі зробити правильні висновки зі своїх помилок", – резюмував Портніков.

Як РІСУ інформувала, 27 жовтня в. о. голови Служби безпеки України Василь Малюк розповів про колаборантів у рясах УПЦ МП, проти яких відкрито 23 провадження та оголошено 33 підозри. А середовище УПЦ МП він назвав ідеальним полем для функціонування ворожої резидентури.