Шейх Саїд Ісмагілов закликав мусульман Росії використати ситуацію і самовизначатися

07 березня, 13:08
Україна і світ
Шейх Саїд Ісмагілов закликав мусульман Росії використати ситуацію і самовизначатися - фото 1
"Поки всі кати поїхали вбивати нас, українців, мусульманські народи Російської Федерації мають шанс вголос підняти питання про своє самовизначення", — сказав РІСУ керівник Духовного управління мусульман України "Умма" шейх Саїд Ісмагілов.

"Мусульманські народи Росії потерпають від русифікації, втрачають свої національні мови, культуру, релігію. Тому зараз найкращий час для відродження національної гідності та національної свідомості", — наголошує він.

На сайті Громадського руху Вільний Ідель-Урал розміщено відео-звернення шейха Саїда мусульман Росії, в якому він закликає до повстання.

Нещодавно на своїй сторінці у Фейсбук Саїд Ісмагілов засудив дії мусульманських лідерів Росії, які мовчать і ніяк не реагують на дії кадирівців і російського агресора в Україні.

"Ми не будемо відновлювати духовні зв’язки з мусульманськими лідерами Росії. Моя совість не дозволять протягнути їм руку. Подивиться як основні муфтії Росії схвалили агресію Кремля проти України, і без будь-яких застережень благословили бомбардування всієї України, під якими опинились в тому числі і ми — мусульмани України".

Також у нього на фейсбук-сторінці розміщено відео авторитетного ісламського діяча з Мавританії шейха Мухаммада аль-Хасана Діду, який засудив мусульман, що виступають на боці Росії у війні проти України, проте вважає правильною і справедливою боротьбу мусульман на боці України.