• Головна
  • Новини
  • Східноєвропейський лідерський форум шукає біблійну модель служителя-провідника...

Східноєвропейський лідерський форум шукає біблійну модель служителя-провідника

15.11.2013, 10:29
Східноєвропейський лідерський форум шукає біблійну модель служителя-провідника - фото 1
Фінальний аспект проекту – розбудова біблійної моделі лідерства, розповідь про справжніх керівників у християнстві. «Хто з вас хоче бути великим, хай стане слугою», — сказав Лукасік.

exklusiv.gifОрганізатор Східноєвропейського лідерського форуму Ярослав Лукасік розказав в коментарі РІСУ про мету щорічного заходу, який цими днями проходить в Києві, підкресливши, що конференція покликана нести Царство Боже у різні сфери життя людей.

Ярослав ЛукасікЗа словами Я.Лукасіка, форум керується трьома основними пунктами щодо майбутнього християнства. Перша мета – це створення поточної біблійної моделі у різних сферах впливу християнства, як то в ЗМІ, освіті, мистецтві, громадському суспільстві. Друга ціль – побудова культури партнерства між церквами, щоб служителі не зосереджувались лише на особистих питаннях, концентруючись на створенні суспільства Ісуса Христа.

Фінальний аспект проекту – розбудова біблійної моделі лідерства, розповідь про справжніх керівників у християнстві. «Хто з вас хоче бути великим, хай стане слугою», — сказав Лукасік. Він нагадав, що справжнє значення слова «міністр» — це служитель, тобто відображення того образу ідеального лідера, який мусить вести за собою паству.

Організатори очікують отримати низку практичних наслідків форуму, зокрема, одна з їхніх мрій – зробити захід, який триватиме весь рік, а подібні конференції ставатимуть кількаразовими кульмінаціями. Загалом на третій рік проведення форуму вже відбулася низка змін, як то зростання зрілості церкви, християнського служіння через учнівство, коли зрілі служителі діляться своїм досвідом та отриманими відповідями на одвічні питання.

Лукасік бажає бачити у майбутньому спільні проекти між пасторами та церквами, аби вони могли творити більші проекти спільно, а змогу для об’єднання та діалогу може дати якраз форум. Життя змінилось особисто і для організатора, через що він подивився на речі по-іншому, змушуючи себе працювати все більше, і більше.

«Я просто живу цим. За ці роки в мене з’явилась величезна кількість нових друзів, стосунків, знайомств. Змінилось розуміння церкви, її слабкостей та спільних сторін. З’явився реалістичний погляд на роль місії та її вплив на суспільство», — підкреслив він.

Нагадаємо, що форум триває до 16 листопада включно, в якому беруть участь понад 70 спікерів з Білорусі, Великобританії, Молдови, Литви, США та України. Долучитись до заходу та відвідати семінари безкоштовно може кожен бажаючий, пройшовши попередню реєстрацію.

Світлина з мережі Facebook