Сибіга зустрівся з Апостольським нунцієм: йшлося про розвиток стосунків між Україною та Ватиканом
Про це повідомляє прес-служба МЗС України.
Співрозмовники обговорили актуальні питання взаємодії між Україною та Святим Престолом, а також наступні кроки для розвитку двостороннього діалогу.
Було відзначено важливість передачі костелу Святого Миколая в Києві католицькій громаді для подальшого зміцнення відносин між Україною та Святим Престолом.
"Вдячні Його Святості Папі Римському Леву XIV за молитви та моральну солідарність з українським народом. Цінуємо послідовну підтримку та зусилля Святого Престолу у подоланні гуманітарних наслідків війни, зокрема для українських дітей – сприяння їхньому оздоровленню та поверненню тих, хто був незаконно депортований Росією”, – зазначив глава МЗС.
Міністр поінформував про динаміку мирних зусиль та наслідки російського ракетного терору проти критичної інфраструктури України.
Андрій Сибіга також подякував римо-католицькій громаді за адвокатування інтересів України у світі.