Сибіга зустрівся з Апостольським нунцієм: йшлося про розвиток стосунків між Україною та Ватиканом

Сибіга зустрівся з Апостольським нунцієм: йшлося про розвиток стосунків між Україною та Ватиканом - фото 1
Міністр закордонних справ Андрій Сибіга 23 січня зустрівся з Апостольським нунцієм в Україні архиєпископом Вісвалдасом Кульбокасом.

Про це повідомляє прес-служба МЗС України.

Співрозмовники обговорили актуальні питання взаємодії між Україною та Святим Престолом, а також наступні кроки для розвитку двостороннього діалогу.

Було відзначено важливість передачі костелу Святого Миколая в Києві католицькій громаді для подальшого зміцнення відносин між Україною та Святим Престолом.

"Вдячні Його Святості Папі Римському Леву XIV за молитви та моральну солідарність з українським народом. Цінуємо послідовну підтримку та зусилля Святого Престолу у подоланні гуманітарних наслідків війни, зокрема для українських дітей – сприяння їхньому оздоровленню та поверненню тих, хто був незаконно депортований Росією”, – зазначив глава МЗС.

Міністр поінформував про динаміку мирних зусиль та наслідки російського ракетного терору проти критичної інфраструктури України.

Андрій Сибіга також подякував римо-католицькій громаді за адвокатування інтересів України у світі.