• Головна
  • Новини
  • Сім’я – це союз чоловіка і жінки: римо-католики організують акції протесту проти антилюдських змін в Конституції Україні...

Сім’я – це союз чоловіка і жінки: римо-католики організують акції протесту проти антилюдських змін в Конституції Україні

20.11.2015, 12:56
Сім’я – це союз чоловіка і жінки: римо-католики організують акції протесту проти антилюдських змін в Конституції Україні - фото 1
Єпископ РКЦ в Україні Леон Дубравський закликав римо-католиків активізувати свою діяльність з метою недопущення антилюдських та антисімейних змін в Конституції і видалення з неї визначення сім’ї як союз чоловіка і жінки.

ДУБРАВСЬКИЙ-.jpg-fff.jpgЄпископ РКЦ в Україні Леон Дубравський закликав римо-католиків активізувати свою діяльність з метою недопущення антилюдських та антисімейних змін в Конституції і видалення з неї визначення сім’ї як союз чоловіка і жінки.

Про це йдеться у зверненні єрарха, оприлюдненому на сайті Львівської архидієцезії РКЦ в Україні.

«Передусім заохочуйте всіх до молитви і посту в цих намірах», - радить єпископ Леон Дубравский.

Окрім молитви, він пропонує вірянам організовувати протести, збір підписів, електронні петиції.

«Організуйте в парафіях збір підписів, щоб не допустити видалення з Конституції України визначення шлюбу як союзу чоловіка та жінки, не допустити появи в Конституції України нового визначення «сексуальна орієнтація», а також законодавчо захистити життя людини від зачаття до природної смерті. (Зразки вимоги та бланки для збору підписів в додатку).Зібрані підписи надішліть в Курію у Кам’янці-Подільському до 30 грудня 2015 р. Звідси вони будуть передані особам уповноваженим для пред’явлення їх в відповідному часі у Верховній Раді», - зазначає єпископ.

«Також можна долучити свій голос через інтернет на офіційному інтернет-представництві Президента України в розділі «Електроні петиції» № 8605. Більше інформації на сайті Альянс «Україна за сім’ю».

У служінні життю та в боротьбі зі злом нехай надихають нас слова святого Йоана Павла ІІ «Боріться, щоб за кожною людиною було визнано право народитися. Не відступайте перед труднощами, протистоянням та невдачами, які можуть зустрітися на цій дорозі. Йдеться про людину і не можна в цій ситуації замкнутися в мовчанні і бездіяльності», - наголошує єрарх.