• Головна
  • Новини
  • Синод УПЦ КП благословив створення Вікаріату цієї Церкви в Австралії під безпосереднім керівництвом Патріарха Філарета...

Синод УПЦ КП благословив створення Вікаріату цієї Церкви в Австралії під безпосереднім керівництвом Патріарха Філарета

14.12.2010, 12:19
Синод УПЦ КП благословив створення Вікаріату цієї Церкви в Австралії під безпосереднім керівництвом Патріарха Філарета - фото 1
Благословення на утворення Вікаріату Української Православної Церкви Київського Патріархату в Австралії дав на засіданні 13 грудня Синод УПЦ КП (журнал №30).

Київський-Патріархат.jpgБлагословення на утворення Вікаріату Української Православної Церкви Київського Патріархату в Австралії дав на засіданні 13 грудня Синод УПЦ КП (журнал №30). На сьогодні до Вікаріату увійшли такі парафії: святого Архистратига Михаїла в м. Аделаїда, святого Андрія Первозваного у м. Брізбен та святого Василія у м. Ньюкасел.

«До складу Вікаріату можуть бути включені й інші парафії в Австралії, які виявлять відповідне бажання», — йдеться у постанові Синоду УПЦ КП.

Вікаріат УПЦ Київського Патріархату в Австралії інкорпорований є об’єднанням парафій УПЦ КП в Австралії і перебуває у безпосередньому підпорядкуванні Предстоятеля УПЦ КП, як свого правлячого архиєрея. У своїй діяльності, згідно з постановою Синоду Київського Патріархату, Вікаріат керується Статутом УПЦ КП, власним Статутом, указами та розпорядженнями Предстоятеля УПЦ КП, рішеннями власних статутних органів, а також відповідним законодавством Австралії. Про це інформує прес-служба УПЦ КП.

Як РІСУ уже інформувала, Надзвичайне зібрання парафій Київського Патріархату в Австралії, на якому вище зазначені парафії підтвердили свою приналежність до Київського Патріархату, відбулося 27 листопада під час візиту в Австралію — від 18 до 30 листопада — митрополита Львівського і Сокальського Димитрія (Рудюка).