Синод УПЦ МП просить депутатів не приймати законопроект №8371

10 квітня, 14:19
Держава
   - фото 1
Джерело фото: Гал-Інфо
Священний Синод УПЦ МП, який сьогодні, 10 квітня, відбувся у Свято-Пантелеймонівському монастирі у Феофанії міста Києва, просить депутатів не приймати законопроект №8371 про "заборону" Московського Патріархату.

Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП.

"Особливе занепокоєння викликає законопроект №8371 «Про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності в Україні релігійних організацій», ініціатором якого є Кабінет Міністрів України", - йдеться у рішенні Синоду.

Єпископи УПЦ МП вважають, що цей законопроект направлений не тільки на ліквідацію їхньої конфесії, "а й на порушення фундаментального права на свободу віросповідання, яке гарантується державою кожному її громадянину".

"Священний Синод вважає, що цей законопроект є таким, що сприятиме розпалюванню релігійної ворожнечі та нетерпимості. Крім того, законопроект порушує принцип автономності релігійної громади та направлений на втручання у внутрішню діяльність релігійних організацій Української Православної Церкви. У зв’язку з цим, Священний Синод Української Православної Церкви закликає народних депутатів Верховної Ради України не приймати цей законопроект", - зазначають учасники Синоду УПЦ МП.