Скандальний єпископ УПЦ МП Никита заклав камінь для будівництва нового храму на Буковині

02 червня, 14:19
Суспільство
Скандальний єпископ УПЦ МП Никита заклав камінь для будівництва нового храму на Буковині - фото 1
Скандальний єпископ Івано-Франківський і Коломийський УПЦ МП Никита (Сторожук), який має російський паспорт, заклав камінь для будівництва нового храму в селі Самакова. На Буковину він приїхав на запрошення митрополита Чернівецького і Буковинського Мелетія.

На Службу Божу прийшло мало місцевих жителів, передає ZAXID.NET.

Дерев'яна церква на честь Сходження Святого Духа у селі Самакова Путильського району згоріла в ніч з 29 на 30 січня. Через сильний вітер вогонь за лічені хвилини вщент знищив храм. За припущенням настоятеля парафії протоєрея Віталія, пожежа виникла від електричного котла, який опалював приміщення храму.

В Чернівецько-Буковинській єпархії УПЦ МП виділили частину коштів на будівництво нової церкви. А закласти камінь запросили митрополита Никиту (Сторожука), в якого СБУ виявило російський паспорт.

«З благословення митрополита Чернівецького і Буковинського Мелетія, єпископ Івано-Франківський і Коломийський Никита звершив закладку каменя на початок будівництва храму УПЦ у селі Самакова Путильського благочиння. Настоятель храму протоєрей Віталій Дмитрюк з парафіянами починають, з Божою допомогою, відбудовувати храм на честь Сходження Святого Духа», – повідомили на сторінці в Facebook Чернівецько-Буковинській єпархії УПЦ МП.